Ślub planuje się z dużym wyprzedzeniem. Jednak nadal jesteście w stanie sprawić, że Wasz ślub i wesele, będzie wyglądać, jak marzenie. Wystarczy, że przekonacie się, jakie są trendy ślubne i czym kierować się w czasie organizacji wesela w tym roku!

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Jest to nowy etap w życiu, dlatego warto zadbać o to, by dzień ten kojarzył nam się ze szczęściem i miłością. Każda Para Młoda pragnie, by ich wesele było oryginalne i różniło się od tych, które znajomi i rodzina mieli okazję widzieć. Warto zastanowić się, więc co należy zrobić, by ten dzień był nietuzinkowy i nieszablonowy? Trzeba zadbać o to, by wesele organizowane było zgodnie z obecnymi trendami. Dzięki temu będzie robić największe wrażenie na wszystkich zebranych.

Odważne kolory i roślinne motywy na weselu

Obecnie popularnością na ślubach i weselach cieszą się motywy roślinne. Ciemna zieleń oraz liście egzotycznych drzew i krzewów, to trend, który widoczny jest w weselach organizowanych w 2020 roku. Motywy roślinne szczególnie pasują na letnią porę. Jedna warto zastanowić się, jakie wzory i kolory najlepiej wybrać zimą? Butelkowa zieleń z pewnością będzie robić wrażenie, a w szczególności gdy zostanie połączona ze złotymi dodatkami. Ciemnozielone serwetki dla gości pięknie komponować się ze złotymi dekoracjami na stole.

Zamiast filmu ślubnego – teledysk

Obecnie coraz więcej Par Młodych decyduje się na rezygnację z długiego filmu ślubnego. Na jego niekorzyść działa to, że jest on bardzo drogi i trzeba za niego zapłacić od 3000 do 6000 złotych. Po drugie taki film jest nużący i niewiele osób zdecyduje się na jego ponowne obejrzenie. Lepszą alternatywą jest więc teledysk, który składa się tylko z najważniejszych elementów i wydarzeń na weselu. Krótki film będzie trwał od pięciu do dziesięciu minut, dzięki czemu zarówno świeżo upieczone małżeństwo, jak i wszyscy goście z miłą chęcią się z nim zapoznają.

Kolorowy garnitur dla Pana Młodego

Z roku na rok coraz częściej odchodzi się od standardowego czarnego garnituru dla Pana Młodego. Wielu mężczyzn obecnie decyduje się na kolorowy garnitur w kartę lub w paski. Doskonałym nowoczesnym, a zarazem eleganckim wyborem jest garnitur bordowy, granatowy i szary. Dzięki temu Pan Młody wygląda radośnie i nowocześnie.

Krótkie i dobrze dopasowane suknie ślubne

Kobiety coraz częściej rezygnują z obszernych sukni ślubnych, które kojarzą się głównie z księżniczkami z bajek. Coraz częściej wybierane są natomiast suknie, które są dobrze przylegające. Są one w stanie podkreślić atuty kobiecej sylwetki i sprawiają, że Panna Młoda może w swoim dniu poczuć się nie tylko wyjątkowo i pięknie, ale również zmysłowo, seksownie i szlachetnie. Dodatkowo na popularności zyskują krótkie suknie, które sięgają trochę przed lub za kolano.

Wybierając dodatki i stroje, które należą do trendów ślubnych 2020 roku, możecie mieć pewność, że stworzycie wesele, które będzie robiło ogromne wrażenie na wszystkich zebranych. Poczujcie się w tym dniu wyjątkowo i zadbajcie, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *