Dzień waszego  ślubu zbliża się nieubłaganie, a Wy nadal zastanawiacie się, jakie zaproszenia ślubne wybrać? Dokonanie odpowiedniego wyboru może być prawdziwym wyzwaniem dla każdej przyszłej Pary Młodej. To bardzo ważny element, którego zadaniem jest zapowiedzenie Waszego ślubu, dlatego warto zadbać o to, by były one piękne i kojarzyły się z wyjątkowym dniem zaślubin. Przekonajcie się, jak doprać zaproszenia ślubne do motywu przewodniego wesela.

Zaproszenia ślubne powinny być dopasowane do stylu wesela

Zaproszenia ślubne wysłane do gości mogą sugerować, w jakim stylu będzie organizowany ślub i wesele. To właśnie dlatego warto zadbać o to, by były one dopasowane do motywu przewodniego Waszej uroczystości. Na rynku znajduje się wiele zaproszeń, które mają różnorodne style i motywy. Bez trudu można wybrać zaproszenia eleganckie i klasyczne. Nie brakuje zaproszeń nowoczesnych, romantycznych i bogato zdobionych. Szeroki wybór i różnorodność sprawia, że z łatwością można dopasować je do motywu przewodniego wesela. Warto pamiętać, że do zaproszeń można dobrać inne akcesoria na ślub i wesele. To nie tylko dekoracje na stół, ale również:

  • Karty menu,
  • Winietki,
  • Etykiety na stół,
  • Etykiety na alkohol,
  • Księgę gości.

Nie zapominaj o Waszych upodobaniach – dopasujcie zaproszenia do waszego stylu

Ważne jest to, by zaproszenia ślubne wyrażały waszą osobowość i pokazały, co jest dla Was najważniejsze.  Nie sugerujcie się obecnymi trendami. Jeżeli nie lubicie kwiatowych wzorów i pastelowych oraz słodkich kolorów, to nie zmuszajcie się do wybrania zaproszeń utrzymanych w takiej stylistyce. Dobierzcie kolorystykę i stylistykę zaproszeń do swoich indywidualnych upodobań. Najważniejsze jest to, by podobały się ona wam i pasowały do waszego stylu.

Dopasujcie kolorystykę zaproszeń ślubnych do dodatków i dekoracji weselnych

Macie już wybrane kolory przewodnie Waszego wesela? A może dopiero się nad nimi zastanawiacie? Pamiętajcie, by dopasować kolorystykę dodatków weselnych do barw zastosowanych na zaproszeniach ślubnych. Dzięki temu osiągniecie niesamowity efekt, który będzie doceniony przez gości, a co więcej uwieczniony na zdjęciach. Spójność we wzorach i kolorystyce to najlepsza droga do osiągnięcia nietuzinkowego i oryginalnego efektu.

Czcionka w zaproszeniach – jaką czcionkę wybrać na zaproszenia ślubne?

To pytanie zadaje sobie wiele przyszłych Par Młodych. Przy wyborze czcionki na zaproszeniu ślubnym warto pamiętać o tym, by treść była łatwa do rozumienia. Czcionka może być piękna i ozdobna, ale musi być przede wszystkim czytelna, by wszyscy goście mogli z łatwością odczytać treść zaproszenia. Ten element zawiadomienia ślubnego nie lubi przesytu. Lepiej postawić na minimalizm. Nazbyt rozbudowany tekst, różnorodność czcionek, czy grafik i zdobień może wprowadzać nieład i chaos, który będzie trudny do rozumienia i zapamiętania dla gości.

Ten wyjątkowy dzień jest dla Was bardzo stresujący. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że nad każdą decydują, zastanawiacie się przez kilka dni, a nawet tygodni. Zaproszenia ślubne to element, bez którego wesele nie jest w stanie się odbyć. Lepiej więc spędzić więcej czasu nad ich wybraniem, by dokonać najwłaściwszego wyboru, który spodoba się wam i przypadnie do gustu wszystkim gościom. Kierując się powyższymi zasadami, możecie mieć pewność, że uda wam się dopasować wszystkie dekoracje i akcesoria do zaproszeń ślubnych i motywu przewodniego wesela.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *