Wybranie sukni ślubnej i garnituru to bardzo ważne zadanie dla każdej przyszłej Pary Młodej. Narzeczeni chcą wyglądać doskonale i czuć się pewnie w tym wyjątkowym dniu. Warto więc lepiej zastanowić się nad tym, jakie stroje wybrać na ślub i wesele. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego właśnie dla wielu osób wybranie tej idealnej stylizacji może być prawdziwym wyzwaniem.

Zamówcie garnitur i suknię ślubną z wyprzedzeniem

Jeśli chcecie kupić stylizacje ślubne na zamówienie, to konieczne jest złożenie zamówienia z wyprzedzeniem. O ile znalezienie idealnego garnituru jest łatwe i nie wymaga wiele czasu, to już wybór sukni ślubnej, a następnie jej uszycie zajmuje zazwyczaj kilka miesięcy. Lepiej więc nie zwlekać z wyborem stylizacji na ostatnią chwilę. Suknię ślubną powinno wybrać się przynajmniej dziewięć miesięcy przed ostateczną datą wesela. W tym czasie uwzględnia się przymiarki i wybór sukni ślubnej, złożenie zamówienia, oczekiwanie na zamówienie, a także wprowadzanie poprawek. Takiego problemu nie ma przy wyborze garnituru, ponieważ większość Panów bez problemu znajdzie dla siebie stylowy garnitur w swoim rozmiarze. Nie trzeba więc, będzie czekać na jego uszycie.

Dopasujcie stylizacje do siebie

Nie oznacza to oczywiście, że musicie wiedzieć, jakie stylizacje dla siebie wybieracie. Niech Twój przyszły małżonek nie wie, jak będziesz wyglądać na ślubie, a przyszła żona nie wie, jaki kolor i krój garnituru wybierzesz dla siebie. Jednak określcie, jaka kolorystyka lub stylistyka najbardziej wam odpowiada. Dzięki temu zapewnicie sobie element zaskoczenia, a jednocześnie będziecie pewni, że ostateczny efekt, na pewno wam się spodoba.

Kreacje ślubne dopasowane do motywu przewodniego wesela

Ważne jest również, to by Wasze stylizacje były dopasowane do motywu przewodniego wesela. Dzięki temu będziecie zgrywać się z salą weselną, a cała ceremonia i zabawa będą dopięte na ostatni guzik. Lepiej nie wybierać rusałkowej sukni ślubnej na wesele, które organizowane jest w stylu glamour, ponieważ nie będziesz do niego pasować.

Kolorystyka dopasowana do dodatków weselnych

Warto zadbać również o to, by wasze stroje dopasowane były do kolorystyki wesela. Dzięki temu będziecie pięknie prezentować się na własnym weselu. Dodatkowo nikt nie zgubi was w tłumie, a goście nie będą mieli wątpliwości, kto tutaj gra pierwsze i najważniejsze skrzypce. Jeżeli wiec na sali znajdować się będą bordowe i beżowe dodatki, to najlepiej, gdy garnitur mężczyzny będzie utrzymany w kolorze bordowym, a suknia Panny  Młodej wpadała w delikatne odcienie beżu.

Dobrą radą jest również to, by unikać zamawiania strojów ślubnych przez Internet, szczególnie przez strony zagraniczne. Po pierwsze narażacie się tym na opóźnienie w dostawie, przez co stroje otrzymać możecie kilka tygodni przed datą ślubu. Dodatkowo bardzo często na aukcjach w Internecie przyciągają niskie ceny, które są adekwatne do jakości strojów.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *